Školení zaměstnanců v určitých oborech představuje nutnost. Někde je to dáno zákonem, někde je to dáno rychlým vývojem v daném oboru a nutností přizpůsobit se v co nejkratším možném termínu technologickým pokrokům.
školitel přednášky
Jak vidíte firemní školení Vy? Upřímně. Asi budete mít v mnoha případech ambivalentní přístup. Pokud se jedná opravdu o kvalitní školení, tak určitě oceníte, že z profesního hlediska získáte nové odborné vědomosti. Toho si cení každý, kdo chce držet krok, to je nepochybné. Na druhé straně pokud školení má být k něčemu, musí být minimálně tří denní, týdenní (myšlený je pracovní týden) je optimální. Co z toho pro Vás plyne? Rozhodně to, že Vám po celou dobu školení bude stát práce, případně se o ni budou muset podělit Vaši kolegové, což Vám na oblibě nepřidá. Pokud ne, vrátíte se po školení a budete zahlceni prací na hodně dlouhou dobu.

Lze spojit školení s příjemným pobytem

Proto by měli lidé zodpovědní za plánování školení dát záležet, aby dokázali pro své zaměstnance spojit příjemné s užitečným. Rozhodně je na místě zásadní otázka, kde můžete uspořádat perfektní školení https://www.pip3r.cz/kde-muzete-usporadat-perfektni-skoleni/.
řečník u mikrofonů
Proč by se školení museli uskutečnit ve městě? Proč nepozvat zaměstnance na nějaké malebné místo, kde by bylo možné spojit firemní vzdělávání například s wellness pobytem plným příjemné relaxace. V tomto případě se samozřejmě nabízí možnost vyrazit do nějaké atraktivní lokality. Zároveň by bylo zcela jistě žádoucí, kdyby se to podařilo zrealizovat na nějakém přijatelném a relativně dostupném místě. Což je rozhodně Vysočina. Spousta krásných míst a optimální prostory nejen pro školení, ale také konference. Zároveň je tady spousta zajímavých turistických lokalit, což může být také příjemným zpestřením pro účastníky školení.

Kde zrealizovat školení zaměstnanců
Ohodnoťte příspěvek
donut-banner2.jpg